چندین راه برای ثابت نگه داشتن ترافیک وب‌سایت

چندین راه برای ثابت نگه داشتن ترافیک وب‌سایت

کانال‌های مختلفی هست که همواره به شما در ثابت نگه داشتن ترافیک وب‌سایت و همچنین باقی ماندن کاربران در وب‌سایت‌تان کمک می‌کند. استفاده از هر کدام از این کانال ها ترافیک بسیاری را به وب سایت شما سرازیر خواهد کرد اما اگر برخی از بخش ها دارای حداقل استاندارد مورد نیاز نباشد، رفته رفته منجر به کاهش ترافیک وب سایت شما می شود.

اولین بخش می تواند SEO یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو باشد. این کانال به شما کمک بسیاری برای جذب ترافیک می کند. حال بررسی می کنیم که این ترافیک در صورتی که شما برخی از موارد را رعایت نکرده باشید می تواند چه عواقبی به دنبال داشته باشد. 

یک کاربر در لحظه ورود به وب سایت شما، به جز طراحی سایت که باید از حداقل های استاندارد طراحی برخوردار باشد، با محتوای وب سایت شما برخورد خواهد کرد. اثر بخشی محتوای خوب تا حد زیادی این ترافیک را می تواند برای شما همیشگی کند. مخاطب شما همواره به دنبال خواندن مطالب جدید است. این روزها تصاویر مرتبط به محتوای تولید شده بخش اساسی و ضروری مطالب با کیفیت به‌شمار می آید. در برخی موارد، یک تصویر حتی ممکن است هسته اصلی تمام پستی باشد که شما آن را تهیه کرده‌اید.

این روزها برخی از وب سایت ها هستند که با ارائه کتاب های آموزشی (E-Book)(رایگان) برخی از محتوای خود را پوشش می دهند؛ با این کار هسته اصلی محتوای خود را بروی این کتاب های آماده قرار می دهند.

روش دیگری که در حال حاضر رو به محبوبیت بوده، تولید پادکست های مختلف برای مخاطبان وب سایت‌تان است. تولید پادکست به دلیل برطرف کردن برخی محدودیت ها، بسیار روش جالب و دلچسبی به شمار می آید؛ برقراری ارتباط راحت تر با مخاطب، امکان گوش دادن مطلب برای مخاطب در هر زمان و مکان موجود و قابل دسترس.

بعد از اینکه محتوای با کیفیت را به دست کاربران رساندید با استفاده از جمع آوری lead می توانید تمامی این افراد را مجددا از طریق ایمیل های روزانه به وب سایت خودتان برگردانید و همچنان از ترافیک بالایی برخوردار باشید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *