راه‌های افزایش ترافیک وب‌سایت – قسمت پنجم

راه‌های افزایش ترافیک وب‌سایت – قسمت پنجم

در چهار قسمت قبلی از سری مقالات راه‌های افزایش ترافیک وب‌سایت روش‌های مختلفی را بیان کردیم.

در قسمت اول گفتیم که تبلیغات، رسانه‌های اجتماعی و تولید انواع مختلفی از محتواها برای وب‌سایت می‌تواند ترافیک یک سایت را افزایش دهد. در قسمت دوم با اشاره به انتخاب عناوین جذاب، سئوی مطلب و صفحه و همچنین هدف‌گذاری بر روی کلمات کلیدی نسبتا بلند را از دیگر عوامل افزایش ترافیک وب‌سایت دانستیم.

در قسمت سوم گفتیم که نویسنده مهمان باشید و برای وب‌سایت خود نویسنده مهمان بپذیرید. علاوه بر آن، از ترافیک ارجاعی نیز به عنوان یکی دیگر از راه‌های جذب مخاطب بیشتر برای یک وب‌سایت یاد کردیم. در نهایت در قسمت چهارم نیز انتشار محتوا در لینکدین، پیاده‌سازی میکرودیتای اسکیما و استفاده از لینک‌های داخلی را به عنوان دیگر راه‌های افزایش ترافیک سایت بیان کردیم.

حال در قسمت پنجم راه‌های دیگری از جذب مخاطب و ترافیک بیشتر برای یک سایت را بررسی می‌کنیم.

.

با سردمداران صنایع مصاحبه کنید

با سردمداران صنایع مصاحبه کنید

آیا فکر می‌کنید مصاحبه کردن با بزرگان یک عرصه تنها مخصوص به رسانه‌های بزرگ و غول پیکر است؟ اگر این‌گونه می‌اندیشید باید به شما گفت که سخت در اشتباهید. بسیاری از افراد سرشناس در صنایع مختلف هنگامی که شما از آن‌ها تقاضای مصاحبه کنید از شما استقبال خواهند کرد. شما می‌توانید با این افراد مصاحبه کرده و متن مصاحبه را در سایت خود قرار دهید. این کار نه تنها باعث می‌شود که به دلیل سرشناس بودن فرد مصاحبه شونده، ترافیک زیادی به سایت شما سرازیر شود، بلکه این احتمال وجود دارد که آن فرد نیز متن مصاحبه را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارد.

.

به ایمیل مارکتینگ بی‌توجهی نکنید

به ایمیل مارکتینگ بی‌توجهی نکنید

بسیاری از کسب‌وکارها برای جذب مخاطب بیشتر، تمرکز خود را بر روی بازاریابی محتوا قرار داده و برخی روش‌های قدیمی‌تر را فراموش می‌کنند. ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارها و روش‌های قدرتمندی است که اگر به درستی به کار گرفته شود می‌تواند ترافیک زیادی را روانه وب‌سایت شما گرداند. البته به این نکته توجه داشته باشید که نباید برای تمامی مطالبی که منتشر می‌کنید برای کاربرانتان ایمیل بفرستید و یا همچنین نباید برای کاربرانتان مطالب غیر مرتبط زیادی ارسال نمایید.

.

اطمینان حاصل کنید که وب‌سایت‌تان واکنشگراست

اطمینان حاصل کنید که وب‌سایت‌تان واکنشگراست

آن روزهایی که کاربران تنها با استفاده از کامپیوترهای شخصی خود به گشت و گذار در اینترنت می‌پرداختند به سر رسیده و امروزه حتی آمار استفاده از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها در هنگام وب‌گردی از کاربران کامپیوترهای شخصی نیز فراتر رفته است. بنابراین حتما باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشید که وب‌سایت خود را ریسپانسیو یا واکنش‌گرا طراحی کنید. اطمینان حاصل کنید که سایت شما برای کاربران پلتفرم‌هایی با صفحه‌نمایش کوچک نیز به درستی به نمایش در می‌آید و همچنین سعی کنید که اطلاعاتی را در ابتدا به آن‌ها نشان دهید که فکر می‌کنید مهم‌تر هستند.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *