مدیریت موثر نمایش تبلیغات در نسخه “موبایل – تبلت” وبسایت

مدیریت موثر نمایش تبلیغات در نسخه "موبایل - تبلت" وبسایت

نمایش تبلیغات برای ورودی های موبایل دشوار است. با توجه به این موضوع که بیش از نیمی از کاربران اینترنت از ورودی موبایل هستند، مدیریت تبلیغات دشوار است. به همین جهت ای‌نتورک کد “موبایل – تبلت” را به نمایش دهندگان ارائه می دهد. در این شیوه فقط زمانی که کاربران از طریق موبایل و تبلت وارد وب سایت می شوند این کد فعال شده و بنر تبلیغاتی در پایین دستگاه به صورت ثابت نمایش داده می‌شود.

بنا به مطلب فوق می خواهیم تجربه یکی از نمایش دهندگان ای‌نتورک را شرح دهیم:

وب سایت softgozar با رتبه الکسا ۱۱۳ اولین دانشنامه نرم افزار در ایران است. با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد بازدید کنندگان این وب سایت از پلت فرم های موبایل و تبلت هستند نمایش تبلیغات به این کاربران بسیار اهمیت دارد.

وب سایت مذکور بنر ساده به سایز ۲۴۰*۱۲۰ در محل ساید بار و  بنر “موبایل – تبلت” در سایزهای ۶۰*۲۳۴ (ورودی موبایل) و ۹۰*۷۲۸ (ورودی تبلت) قرار داده است.

طبق آمار ای‌نتورک ۷۰ الی ۸۰ درصد کلیک های ارسالی از طریق موبایل و تبلت بوده که در این زمینه ۵۰ الی ۶۰ درصد کل درآمد، مربوط به کد “موبایل – تبلت” است.

در نهایت استفاده از کد “موبایل – تبلت” مدیریت و نمایش تبلیغات برای ورودی های موبایل و تبلت را راحت تر کرده و با در نظر گرفتن آمار کاربران موبایل، با استفاده از این کد درآمد حاصل از تبلیغات کلیکی به طور میانگین ۴۰ الی ۵۰ درصد افزایش می یابد.

Picture1

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *