آپدیت سایت با محتوای مناسب چه مزایایی به همراه دارد؟

آپدیت سایت با محتوای مناسب همیشه یکی از بهترین روش های دستیابی به بهترین بازگشت سرمایه (ROI) است، به گونه ای شاید شما هنوز هم نتوانید درک کنید که محتوای مناسب چگونه می تواند درآمد وب سایت و کسب و کار شما را افزایش دهد.

آپدیت سایت با محتوای مناسب همیشه یکی از بهترین روش های دستیابی به بهترین بازگشت سرمایه (ROI) است، به گونه ای شاید شما هنوز هم نتوانید درک کنید که محتوای مناسب چگونه می تواند درآمد وب سایت و کسب و کار شما را افزایش دهد.

براساس هاب اسپات، کسب و کارهایی که همواره و به طور منظم وبلاگ خود را با محتوای جدید و مناسب پر می کنند نسبت به کسب و کارهایی که این کار را انجام نمی دهند، ۱۲۶ درصد فروش بیشتری را تجربه می کنند. البته لازم به ذکر است که بین محتوای “قوی” و محتوای “مناسب” و تاثیرگذار، تفاوت های بسیاری وجود دارد که باید به آن دقت شود.

براساس هاب اسپات، کسب و کارهایی که همواره و به طور منظم وبلاگ خود را با محتوای جدید و مناسب پر می کنند نسبت به کسب و کارهایی که این کار را انجام نمی دهند، 126 درصد فروش بیشتری را تجربه می کنند. البته لازم به ذکر است که بین محتوای "قوی" و محتوای "مناسب" و تاثیرگذار، تفاوت های بسیاری وجود دارد که باید به آن دقت شود.

محتوای قوی بدین گونه است که حس تحسین مخاطب را بر می انگیزد اما شاید به خوبی نتواند مشکلات آن کسب و کارِ بخصوص را حل کند. اما محتوای مناسب علاوه بر تحریک کاربر و برانگیختن حس تحسین او، باعث می شود به او مسیر درست نشان داده شده و در نتیجه می تواند منجر به رضایت بیشتر کاربر و نهایتا فروش بیشتر محصول و یا خدمات کسب و کار مذکور گردد.

با اضافه کردن محتوای مناسب و جدید به سایت، شما می توانید به وب سایتتان پویایی بخشیده و حس اعتماد را در کاربرانتان به وجود آورید. این موضوع را به خاطر داشته باشید که کاربران و مخاطبان شما بسیار باهوش هستند و می توانند روش های فریبکارانه و یا محتواهای تکراری شما را به خوبی تشخیص دهند. بنابراین تمامی رفتارهای شما را زیر نظر داشته و تمامی کلماتتان را به دقت بررسی می کنند و هرچه این محتوا مناسب تر و در کنارِ آن، تاثیرگذارتر باشد، حس اعتماد آن ها بیش از پیش به کسب و کار شما جلب خواهد شد.

این بدان معناست که شما بازدیدکنندگانی به دست خواهید آورد که همواره به وب سایت شما سر می زنند. این بازدیدکنندگان، خود می توانند معرف وب سایت شما به دیگران بوده و در نتیجه بازدیدکنندگان جدیدی نیز برای شما جذب خواهند کرد و در نتیجه ی تمامی این ها، نرخ تبدیل شما بهبود یافته و نرخ پرش نیز کاهش خواهد یافت.

شما می توانید از بازدیدکنندگانی که به وب سایت شما باز می گردند درآمد بیشتری کسب نمایید، زیرا همین افراد هستند که از بالاترین نرخ اعتماد به سایت شما برخوردارند.

حال نوبت به شما رسید، دیدگاه و تجربیات خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *