راهکار تبلیغات محلی (همگن) روشی جدید در کنار تبلیغات بنری برای کسب درآمد بیشتر

راهکار تبلیغات محلی (همگن) روشی جدید در کنار تبلیغات بنری برای کسب درآمد بیشتر
شاید شما در مورد تبلیغات محلی یا native advertising شنیده باشید. این روش از سال های قبل و در رسانه های سنتی نیز مرسوم بوده است. مفهوم تبلیغات محلی با این دیدگاه توسعه یافته است که مخاطب یک رسانه، بدون آنکه متوجه شود محتوایی که در حال خواندن آن است محتوایی تبلیغاتی محسوب می شود، تحت تاثیر قرار گیرد و مطلب را مطالعه کند.

وقتی تبلیغات در قالب محتوای صفحه قرار می گیرد و در ظاهر، اشاره به این موضوع نمی شود که این بخش مورد نظر تبلیغاتی است، مخاطبان احساس بهتری از مطالعه یک رسانه با تبلیغات کمتر خواهند داشت و همین امر یکی از اصلی ترین مزایای تبلیغات محلی است.

در فضای وب و به خصوص فضای وب فارسی ما، با این مشکل مواجه هستیم که در همه سایت هایی که روزانه با آنها سر و کار داریم حجم تبلیغات بسیار بالا و آزاردهنده هستند. صاحبان این وب سایت ها چاره ای برای حل این موضوع ندارند و مجبورند برای تامین هزینه های تولید محتوا و سایر هزینه ها، در حجم بالایی از تبلیغات بنری و بعضا آزاردهنده استفاده کنند.

عدم وجود پلتفرمی برای ارائه تبلیغات محلی که در ظاهر محتوای تبلیغاتی را با بستر آن وب سایت هماهنگ کرده و رابط کاربری وب سایت را خواناتر و کاربردپذیرتر کند، باعث شده وبمسترها نتوانند از این روش برای درآمد زایی استفاده کنند. این پلتفرم ها در دنیا کاملا جا افتاده اند و مورد استفاده قرار می گیرند.

حال یک شرکت ایرانی تحت عنوان کانگورو، وب سایتی بنا نهاده که خدمات تبلیغات محلی را برای محتوای فارسی نیز ارائه می دهد و وبمسترها می توانند با گرفتن یک کد جاوا اسکریپت و قراردادن آن در وب سایت خود، علاوه بر کاربردپذیرتر کردن وب سایت، به کسب درآمد بیشتر از محتوای تولیدی خود اقدام کنند.

حال یک شرکت ایرانی تحت عنوان کانگورو، وب سایتی بنا نهاده که خدمات تبلیغات محلی را برای محتوای فارسی نیز ارائه می دهد و وبمسترها می توانند با گرفتن یک کد جاوا اسکریپت و قراردادن آن در وب سایت خود، علاوه بر کاربردپذیرتر کردن وب سایت، به کسب درآمد بیشتر از محتوای تولیدی خود اقدام کنند.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *