افزایش درآمد وب سایت از طریق قرار دادن بک لینک های معتبر

افزایش درآمد وب سایت از طریق قرار دادن بک لینک های معتبر

درآمد یک وب سایت ر می شود از راه های مختلفی افزایش داد، تنها کافی است که راه های مناسب را بدانیم و بدرستی از آن ها استفاده کنیم. همچنین باید مطمئن باشیم که این راه ها به وب سایتمان ضرری نمی زند و منجر به پنالتی شدن از طرف موتور های جستجو نمی شود.

در این مطلب می خواهیم یک راه جدید را معرفی کنیم که هم راحت و ساده بوده و هم اینکه امنیت وب سایت را به مخاطره نمی اندازد.

همانطور که می دانید یکی از راهایی که برای افزایش جایگاه وب سایت ها در موتورهای جستجوگر استفاده می شود، استفاده از بک لینک های معتبر است که در یک سایت به سایت دیگر داده می شود. یعنی شما می توانید یک قسمت از فضای سایت تان را به سایت های دیگر اختصاص دهید تا آن ها بتوانند لینک هایشان را در آن قسمت قرار دهند و شما هم در قبال این مورد، مبلغی را از سایت های مذکور دریافت کنید.

اما این راه مشکلات خودش را نیز به همراه دارد، زیرا شما نمی توانید همیشه و در همه حال این لینک ها را کنترل کنید یا از سلامتشان با خبر شوید. حتی بعضی اوقات، زمان مناسب برای قرار دادن این لینک ها را نمی دانید و همین موضوع باعث می شود که مشتری های تان را از دست دهید. از جهت دیگر، ارتباط با مشتری نیز همیشه خوشایند نیست و این احتمال وجود دارد که باعث خستگی بیش از حد شما شود.

Uniplace.ir پلتفرم جدیدی است که تمام این مشکلات را از میان برمی دارد و پروسه فروش فضا برای قراردادن لینک و بررسی های مهم روی لینک ها را بصورت خودکار انجام می دهد.

مراحل راه اندازی بسیار ساده است. شما بعد از ثبت نام در وب‎سایتِ uniplace.ir کد مخصوص را دریافت و در صفحات اصلی‌ وب‎سایت خود قرار می دهید؛ به محض فعال شدنِ کد، سیستم بصورت خودکار اقدام به قرار دادن لینک در وب سایت شما خواهد کرد.

اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری توضیح دهیم، مراحل اینگونه است که شما در این وب سایت ثبت نام می کنید و بعد از ۵ ثانیه(!) کد مخصوص براى قراردادن در وب‌سایت را دریافت خواهید کرد.

سپس می‌بایست کد مخصوص را در وب‌سایت قرار دهید. بعد از گذشت حداکثر ٢۴ ساعت، وب‌سایت شما بررسى و تایید شده و کسب درآمد آغاز خواهد شد. بعد از گذشت هشت ساعت، صفحه‌هاى وب‌سایت شما وارد سیستم شده و پروسه پیدا کردن خریدار آغاز خواهد شد.

شاید باورتان نشود، اما کسب درآمد آسان شده است، این طور نیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

3 دیدگاه

 1. علی پاسخ

  سلام وقت بخیر من الآن یک ماه بیشتر هست این کار ها رو انجام دادم ولی از این طریق در سایت یونی پلیس هنوز به درآمد نرسیدم چرا امیدواری الکی میدین خب

  • نیما مبارکی نویسندهپاسخ

   دوست عزیز سلام

   زمان انتشار این مطلب برای مدتی پیش هست و سرویس یونی پلیس در حال حاضر فعالیتی ندارد. اما بزودی شما میتونید از این سرویس استفاده کنید و کسی درآمد داشته باشید

  • محمد جواد پاسخ

   سلام لازم به ذکر هستش که این سرویس در کنار سرویس کوبوکلود فعالیت خودشون رو به طور جدی چند وقته هستش که آغاز کردند و می تونید از هر دو سرویس الان استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *