با استفاده از سامانه رسانش برای سایت خود درآمدزایی کنید و ترافیک آن را افزایش دهید

 

امروزه فضای مجازی و اینترنت مملو از محتوا شده بطوری که در هر دقیقه چند صد میلیون محتوای نوشتاری و تصویری تولید و منتشر می‌شوند. جالب است بدانید این تولید محتوا با سرعت باورنکردنی درحال رشد است و ۹۰ درصد داده‌ها و محتوایی که در سطح وب منتشر شده‌اند، در دو سال اخیر به‌وجود آمده‌اند. با این سرعت رشد ممکن است در آینده نزدیک اطلاعات تولیدی در هر سال از تمام اطلاعات تولید شده در سال‌های گذشته بیشتر باشند.

در این شرایط، تولید محتوا کاری بس زمان‌بر و پرهزینه خواهد بود. حال اگر بخواهیم کیفیت استاندارد و ارائه محتوای قابل وثوق را به شرایط تولید محتوای خود اضافه کنیم، زمان و هزینه صرف شده برای ارائه محتوای باکیفیت چندین برابر خواهد شد.

در وضعیت موجود باید چه راهکاری را در پیش گرفت؟ آیا صرف هزینه‌های بیشتر می‌تواند روش درستی باشد؟ آیا با وجود سرعت بالای تولید و انتشار محتوا در سطح اینترنت می‌توان امیدی به کسب رتبه خوب در الکسا و بهبود سئوی سایت داشت؟ ما راهکار بهتری سراغ داریم؛ با رسانش می‌توانید با صرف کمترین زمان به بهترین و موثق‌ترین اخبار دست پیدا کرده و آن را بصورت خودکار در سایت خود منتشر کنید.

 

رسانش چیست؟

اگر مدیریت یک سایت محتوا محور را برعهده دارید و انتشار مداوم و منظم محتوای باکیفیت در کنار درآمد مستمر دغدغه شماست، ابزار نوین «رسانش» اخبار رسمی، این چالش را به بهترین شکل ممکن مرتفع خواهد کرد. با استفاده از این سامانه، علاوه بر داشتن محتوای باکیفیت، درآمدی مداوم داشته و ترافیک بیشتری برای سایت خود جذب کنید.

 

رسانش چگونه کار می‌کند؟

تیم فنی اخبار رسمی با دانش بالا و با توجه به دغدغه صاحبان سایت از نظر تکنیکی، اقدام به طراحی فایل فوق‌العاده کم حجم (در حدود ۲ کیلوبایت) و با ضریب امنیت فوق‌العاده بالایی کرده که از طریق نصب آن بر روی سیستم مدیریت محتوای سایت خود خواهید توانست فایل رسانش را نصب کرده و از مزایای آن بهره ببرید. توجه داشته باشید که نصب این فایل نیاز به دانش فنی خاصی نداشته و به راحتی خواهید توانست آن را راه‌اندازی کنید.

پس از نصب فایل، دسته‌بندی با نام «اخبار شرکت‌ها» در سایت شما بوجود خواهد آمد و قالب اخبار منتشر شده در اخبار رسمی به شکل قالب خبری سایت شما درآمده و در آنجا به‌نمایش در خواهد آمد. به دلیل مجزا بودن این سامانه از سیستم انتشار فعلی سایت شما و نمایش داده شدن محتوای آن از روی سرورهای قدرتمند «اخبار رسمی»، محتوای این بخش، در صفحه اول سایت شما نمایش داده نمی‌شود و دسترسی به آن فقط از طریق منوی جدید «اخبار شرکت‌ها» صورت خواهد گرفت. نصب سامانه رسانش، هیچ‌گونه دخل و تصرفی در سایت فعلی شما ندارد و به شکل بخشی مجزا از سایر اطلاعات و برنامه شما ولی در ظاهری مطابق با سایت شما فعال می‌شود. شایان ذکر است که استفاده از رسانش هیچ‌گونه مخاطراتی را متوجه سایت شما نخواهد کرد و اطلاعاتی از قبیل آمار سایت و ورودی‌ها محرمانه باقی خواهند ماند.

 

رسانش چگونه درآمدزایی می‌کند؟

وبسایت شما با استفاده از رسانش درآمد کسب خواهد کرد. وبسایت‌هایی که دارای استانداردهای خبری و ترافیکی هستند، درصورت استفاده از سامانه رسانش می‌توانند به ازای انتشار هر خبر مبلغی از اخبار رسمی دریافت کنند. همچنین با استفاده از سیستم رسانش، سایت‌ها ترافیک بیشتری به سمت خود جذب کرده و بیننده بیشتری کسب خواهند کرد. بدیهی است که با افزایش ترافیک سایت، کلیک روی مطالب و همچنین بنرهای تبلیغاتی افزایش یافته و در نهایت درآمد سایت به‌طور غیرمستقیم از طریق رسانش افزایش خواهد یافت.

مسئولیت قانونی محتوای منتشر شده با چه کسی است؟

مسئولیت قانونی محتوای منتشر شده به عهده اخبار رسمی است و این مسئولیت به طور واضح و شفاف در انتهای تمام محتوای منتشر شده نمایش داده می‌شود. اخبار رسمی هم طبق قوانین و مقررات خود، احراز هویت شرکت‌های منتشر کننده محتوا را تضمین کرده و در نهایت از آنها می‌خواهد مسئولیت صحت اطلاعات منتشر شده در محتوای خود را بپذیرند.

 

چـه سایت‌هایی واجد شرایط استفاده از سـامانه رسـانش هستند؟

پس از دریافت درخواست شما، اخبار رسمی شاخص‌های محتوایی، وضعیت ترافیک و معیارهای فنی وب‌سایت‌تان را ارزیابی کرده و درصورت تایید، کد نصب سامانه رسانش را در اختیار شما قرار خواهد داد که در کمتر از ۱۰ دقیقه و بدون دانش فنی در سایت شما نصب خواهد شد.

اگر شاخص‌های لازم برای کسب درآمد را نداشته باشید، رسانش چه مزایایی برای سایت شما خواهد داشت؟

استفاده از رسانش مزایای بسیاری برای همه سایت‌ها خواهد داشت، حتی سایت‌هایی که از لحاظ رنک الکسا در رتبه‌های پایینی قرار دارند و نتوانسته‌اند شاخص‌های لازم را برای دریافت درآمد کسب کنند، می‌توانند از مزایای رسانش استفاده کنند. برخی از مزایای استفاده از این سامانه عبارت‌اند از:

  • کاهش هزینه‌های منابع انسانی برای تولید خبر
  • بهبود همکاری و ارتباط با روابط عمومی شرکت‌ها
  • افزایش نرخ تولید محتوای با کیفیت با توجه به موضوعیت رسانه شما
  • داشتن تحریریه ای بدون هزینه برای شما
  • افزایش ترافیک و شانس بیشتر دیده شدن بخش‌های مختلف سایت شما

 

برای دریافت کد سامانه رسانش و اطلاعات نصب، روی لینک زیر کلیک کنید:

 

                                           دریافت کد رسانش

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *