انواع محتوای موجود در وب: صفحات لینکی

پیش از این خواندیم:

حال در ادامه قصد داریم به نوع دیگری از انواع محتوای موجود در وب و یا انواع ایده هایی که در وب می توان از آن ها استفاده کرد، اشاره کنیم؛ صفحات لینکی، موضوع امروز بحث ماست. با پابلیشری همراه باشید.

صفحات لینکی

یک صفحه لینکی یک پست عادی و معمولی است که در آن، شما به منابع مفیدی از سرتاسر وب، لینک می دهید. یکی از مهم ترین مزایای صفحات لینکی این است که می تواند به وب سایت های دیگر نیز این را نشان داد که اشتراک گذاری لینک و معرفی منابع و مطالب برتر سرتاسر وب، می تواند برای مخاطبان هر وب سایت، مناسب بوده و در نتیجه این نوع مطالب، رواج بیشتری یابد. شما می توانید به فکر سئوی سایت تان نیز باشید، روند مثبت خود را ادامه دهید و با انجام چنین فعالیت هایی، فکر برتر و رهبریتان را در صنعت خود، نشان دهید.

چگونه از صفحات لینکی بهره مند شویم

یک صفحه لینکی بسیار ساده بوده و متشکل از لیستی از لینک هاست. تنها کافی است برای مقاله خود یک عنوان مناسب پیدا کنید، سایت های مورد نظرتان را لینک کنید و آن ها را شماره بندی نمایید. همین و بس!

مواردی که باید در نظر گرفت

اضافه کردن توضیحاتی دلخواه درباره هر لینک به صفحات لینکی تان، می تواند به ارزش این گونه از محتواها بیافزاید. اگرچه که شاید این توضیحات، چندان لازم و ضروری هم نباشد، اما قطعا می تواند به تعامل کاربران با این مطالب، کمک قابل توجهی نماید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *