انواع محتوای موجود در وب: محتوای نمونه موردی

انواع محتوای موجود در وب: محتوای نمونه موردی

پیش از این خواندیم:

در این مقاله قصد داریم به نوع دیگری ایده هایی که در وب می توان از آن ها استفاده کرد و یا نوع دیگری از محتوای موجود در وب، یعنی محتوای نمونه موردی اشاره کنیم. با پابلیشری همراه باشید.

محتوای نمونه موردی (Case Study)

یک محتوای نمونه موردی درباره محصول و یا خدمات شما به کاربرانتان توضیح داده و همچنین به آن ها درباره شناخت هر چه بیشترِ آن، کمک می کند. در محتوای نمونه موردی ، به جز آنکه شما می توانید توضیحات بیشتری درباره فعالیت های شرکت خود به مشتریانتان ارائه دهید، می توانید با بررسی فعالیت های مشابه شرکت های معتبر داخلی و خارجی دیگر، مخاطبان خود را با مزایای محصول/خدمات خود بیشتر آشنا کنید.

چگونه از محتوای نمونه موردی بهره مند شویم

برای اینکه بتوانید یک محتوای نمونه موردی مناسبی را برای مخاطبان خود به ارمغان آورید، می توانید از قالبی که در ذیل به آن اشاره می کنیم استفاده نمایید:

  • خلاصه ای از نمونه ای که قصد بررسی آن را دارید، بنویسید و به نتیجه ای که از آن به دست می آید، اشاره کنید.
  • چالش هایی که برای رفع مشکل مذکور باید مرتفع گردند و یا مشکلاتی که احتمالا گریبان گیر مشتریانتان خواهد شد را بیان کنید.
  • راه حل پیشنهادی برای این مسئله را بیان کرده و آن را قدم به قدم و به طول کاملا شفاف، بیان کنید.
  • درباره نتایج راه حل خود بحث کرده و موفقیت های حاصل از آن را برشمارید.
  • در انتها، یک نتیجه گیری برای محتوای نمونه موردی خود در نظر بگیرید.

مواردی که باید در نظر گرفت

محتوای نمونه موردی خود را به گونه ای بنویسید که کاربر برداشت اشتباهی مبنی بر جامعیت این نمونه موردی نداشته باشد. بدین معنی که کاربران پس از مطالعه یک نمونه موردی، می دانند که گام های طی شده برای رسیدن به موفقیت در پروژه مذکور، با گام های مورد نیاز برای دستیابی به موفقیت کسب و کار خودشان، متفاوت است.

محتوای نمونه موردی باید برای کاربران، الهام بخشِ یک “داستان موفقیت” باشند. محتوای نمونه موردی خود را به صورت یک داستان از موفقیتِ یک برند، محصول یا خدمت روایت کنید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *