نصب افزونه Yoast SEO ؛ افزونه ای برای سئو و ساخت نقشه سایت

مجموعه مقالات ۰ تا ۱۰۰ را با نصب افزونه Yoast SEO ادامه می دهیم. این افزونه به خوبی می تواند سئوی وب سایت و محتوای شما را بهبود بخشیده و همچنین در ساخت یک نقشه سایت مناسب برای وب سایت‌تان، به شما کمک کند.

در ادامه با پابلیشری همراه باشید تا نصب افزونه Yoast SEO و همچنین ساخت نقشه سایت توسط این پلاگین را به شما آموزش دهیم.

تا به اینجا در ۰ تا ۱۰۰ خواندیم:

نصب افزونه Yoast SEO

در مقاله نحوه نصب پلاگین بر وردپرس با نحوه نصب افزونه ها در این سیستم مدیریت محتوا آشنا شدید، بنابراین مستقیما به اصل داستان یعنی نصب افزونه Yoast SEO می پردازیم.

به بخش “افزودن” که در گزینه “افزونه ها” در منوی اصلی قابل مشاهده است، مراجعه کنید و در تکست باکس مورد نظر، عبارت Yoast SEO را تایپ کرده و دکمه اینتر را فشار دهید.

اولین افزونه ای که به شما نمایش داده می شود، همان افزونه Yoast SEO است. بر روی دکمه “هم‌اکنون نصب کن” کلیک کرده و منتظر بمانید تا افزونه به طور کامل بر روی وردپرس شما نصب شود.

پس از نصب و فعالسازی این پلاگین، گزینه ای به منوی وردپرس شما تحت عنوان “سئو” اضافه خواهد شد. موس را بر روی آن برده و بر روی گزینه “نقشه های XML سایت” کلیک کنید.

پس از نصب و فعالسازی این پلاگین، گزینه ای به منوی وردپرس شما تحت عنوان "سئو" اضافه خواهد شد. موس را بر روی آن برده و بر روی گزینه "نقشه های XML سایت" کلیک کنید.

پس از آن، به صفحه نقشه های XML سایت هدایت خواهید شد و با فعال کردن بخش “عملکرد نقشه سایت XML”، به صورت خودکار یک نقشه سایت برای وب سایت شما ساخته خواهد شد.

پس از آنکه این عملکرد را فعال کردید بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. حال باید به شما تبریک گفت، نقشه سایت XML وب سایت شما در آدرس yoursite.ir/sitemap_index.xml قابل مشاهده است.

توضیحات تکمیلی: شایان ذکر است که افزونه Yoast SEO یکی از ده ها افزونه سئویی است که برای وردپرس نوشته شده است و پابلیشری تنها بر اساس تجربه کار با افزونه های سئوی مختلف، آن را پیشنهاد می دهد.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *