آموزش نوشتن پست در وردپرس

آموزش نوشتن پست در وردپرس

با قسمت دیگری از مجموعه مقالات ۰ تا ۱۰۰ در خدمت شما هستیم.

شما تا به اینجا با نصب وردپرس و همچنین نصب پلاگین بر روی وردپرس آشنا شده اید. حال نوبت آن رسیده تا شما را با نحوه انتشار پست در وردپرس آشنا کنیم. با پابلیشری همراه باشید.

آموزش نوشتن پست در وردپرس

به پنل مدیریتی وب سایت وردپرسی خود مراجعه کنید. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، به پیشخوان وردپرس (پنل مدیریتی) وارد خواهید شد.

به پنل مدیریتی وب سایت وردپرسی خود مراجعه کنید. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، به پیشخوان وردپرس (پنل مدیریتی) وارد خواهید شد.

از منوی سمت راست، موس خود را بر روی گزینه “نوشته ها” ببرید و سپس بر روی “افزودن نوشته” کلیک کنید.

از منوی سمت راست، موس خود را بر روی گزینه "نوشته ها" ببرید و سپس بر روی "افزودن نوشته" کلیک کنید.

پس از این کار، با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که ما به دلیل توضیحات تکمیلی که در ادامه ارائه خواهیم داد، با شماره های ۱ تا ۷ در آن علامت گذاری کرده ایم.

پس از این کار، با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که ما به دلیل توضیحات تکمیلی که در ادامه ارائه خواهیم داد، با شماره های 1 تا 7 در آن علامت گذاری کرده ایم.

در قسمت ۱، عنوان نوشته خود را قرار دهید.

در قسمت ۲، بدنه اصلی نوشته شما قرار می گیرد.

در قسمت ۳، می توانید تصاویری که در هاست خود آپلود کرده اید را در نوشته قرار دهید. لازم به ذکر است که برای آپلود تصاویر می توانید به راحتی با درگ اند دراپ (drag & drop)، تصاویر مورد نظرتان را در هاست خود آپلود کنید. بدین منظور، تصاویر مورد نظرتان را که در کامپیوتر خود ذخیره کرده اید را انتخاب کرده، آن ها را بگیرید و در صفحه اصلی (بخش شماره ۲) رها کنید.

در قسمت ۴، شما باید یک/چند دسته از دسته هایی که از قبل تعریف کرده اید را برای این نوشته خود انتخاب کنید. شایان ذکر است که اگر برای محتوای جاری، دسته ای مد نظر شما بود که از قبل آن را تعریف نکرده بودید، می توانید از طریق همین قسمت، اقدام به ساخت آن نمایید.

در قسمت ۵، برچسب های مورد نظر خود را انتخاب کرده و یا آن را تعریف و سپس انتخاب می کنید.

در قسمت ۶، تصویری که می خواهید به عنوان تصویر شاخص محتوای جاری شما باشد را انتخاب می کنید. تصویر شاخص، تصویر اصلی هر مطلب است.

در قسمت ۷، با کلیک بر روی “ویرایش”، منوی بازشونده ای برای شما به نمایش در می آید که توسط آن می توانید محتوای خود را پیش نویس کرده و یا برای بازبینی توسط دبیر سایت، آن را برای بازبینی بفرستید.

در قسمت ۸، شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ویرایش و تعیین زمان مد نظر خود، مطلب جاری را برای زمانی مشخص در آینده، زمانبندی کنید (اگر قصد دارید مطلب شما درجا منتشر شود، به این قسمت کاری نداشته باشید).

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *