تفاوت های برگه با نوشته در وردپرس

با مقاله ای دیگر از مجموعه مقالات ۰ تا ۱۰۰ پابلیشری همراه شما عزیزان هستیم.

در مقالات قبلی ۰ تا ۱۰۰، آموزش هایی را درباره وردپرس بیان کردیم و یکی از آن ها، آموزش نوشتن پست در وردپرس (نوشته) بود. حال در این مقاله قصد داریم پیش از آنکه به آموزش ساخت برگه در وردپرس بپردازیم، تفاوت های برگه با نوشته را بیان کنیم. با پابلیشری همراه باشید.

تفاوت های برگه با نوشته در وردپرس

تفاوت های کلیدی بسیاری بین برگه با نوشته وجود دارد و با یک جستجو ساده هم می توانید مطالب نسبتا خوبی را در این باره پیدا کنید، اما ما در اینجا سعی داریم برای ارائه یک مطلب معتبر و دقیق، این تفاوت ها را از دیدگاه وردپرس بیان کرده و عینا مقاله ای تحت عنوان “پست (نوشته) در مقابل صفحه (برگه)” که در بخش پشتیبانی وب سایت وردپرس منتشر شده را خدمت شما عزیزان بازگو کنیم.

نوشته (پست)

نوشته ها در وردپرس وابسته به زمان انتشار آن ها و به صورت معکوس در صفحه اصلی وبلاگ، وب سایت و یا حتی در صفحه اختصاصی پست های شما قرار می گیرند (برای تعیین محل انتشار نوشته های خود می توانید از طریق پنل وردپرس، بخش “تنظیمات” و سپس قسمت “خواندن” مراجعه کنید).

نوشته ها می توانند به صورت گروهی در بخش های مختلفی قرار گیرند، از جمله در آرشیو، در دسته بندی (category)، در آخرین نوشته ها و سایر بخش های اینچنینی.         همچنین شایان ذکر است که نوشته ها در خوراک RSS وب سایت شما نیز نشان داده خواهند شد. شما می توانید با مراجعه به بخش “تنظیمات” و زیر منوی “خواندن”، بیشترین تعداد پست هایی که قصد دارید در هر برگه به نمایش درآید را کنترل کنید.

همچنین URL یک نوشته شامل بخش تاریخ نیز بوده که تاریخ انتشار آن نوشته (پست) را مشخص می کند.

برگه (صفحه)

برگه ها در وردپرس استاتیک (ایستا) هستند و با توجه به تاریخ انتشارشان لیست نمی شوند. برگه ها از برچسب ها و دسته بندی ها استفاده نمی کنند. برگه (صفحه) تماس با ما یکی از بهترین مثال ها برای درک بهتر برگه هاست.

برگه ها با استفاده از ویجت های مربوط به برگه در سایدبار به نمایش در می آیند و همچنین می توانند در منوی بالای سایت ها نیز قرار گیرند.

اکنون که با تفاوت های برگه با نوشته در وردپرس آشنا شدید، دیگر نوبت به آموزش ساخت برگه در وردپرس رسیده است که در مقالات آتی به آن خواهیم پرداخت.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *