آموزش ساخت برگه در وردپرس

آموزش ساخت برگه در وردپرس

با قسمتی دیگر از مجموعه مقالات ۰ تا ۱۰۰ پابلیشری در خدمت شما هستیم.

در مقالات قبلی ۰ تا ۱۰۰، آموزش نوشتن پست و ساخت دسته در وردپرس را بیان کرده و پس از آن، تفاوت های برگه با نوشته را برشمردیم. اکنون در این مقاله قصد داریم به آموزش ساخت برگه در وردپرس بپردازیم. با پابلیشری همراه باشید.

آموزش ساخت برگه در وردپرس

پس از وارد نمودن اطلاعات کاربری و ورود به پنل وردپرس، با استفاده از منوی ثابت سمت راست، بر روی گزینه “برگه ها” کلیک کنید.

پس از وارد نمودن اطلاعات کاربری و ورود به پنل وردپرس، با استفاده از منوی ثابت سمت راست، بر روی گزینه "برگه ها" کلیک کنید.

با کلیک بر روی این گزینه، به صفحه ای همانند تصویر زیر ارجاع داده خواهید شد.

(شایان ذکر است که با استفاده از دکمه ” + تازه ” که در منوی بالایی پنل وردپرس قابل مشاهده است نیز می توانید با انتخاب گزینه “برگه”، به همین صفحه وارد شوید).

با کلیک بر روی این گزینه، به صفحه ای همانند تصویر زیر ارجاع داده خواهید شد.

در این قسمت شما می توانید با وارد کردن عنوان مناسب برای این برگه، انتخاب یک URL برای آن و همچنین وارد کردن اطلاعات مورد نظرتان در قسمت ویرایشگر متن، ساختار برگه خود را شکل دهید.

اگر به قسمت سمت چپ صفحه توجه نمایید، از طریق منوی “مادر” در بخش “ویژگی های برگه” می توانید به این برگه یک ساختار سلسله مراتبی داده و آن را زیر برگه ی یک برگه ی دیگر قرار دهید. با انتخاب یکی از برگه هایی که از قبل، اقدام به ساخت آن کرده اید، این کار انجام خواهد دش.

در منوی “قالب” از همین بخش نیز می توانید قالب کلی برگه خود را تعیین کنید. توصیه می کنیم به جهت حفظ ساختار و طراحی کلی ساخت، از همان قالب پیش فرض به عنوان قالب اصلی برگه های خود استفاده نمایید.

در انتها نیز بر روی دکمه آبی رنگ “انتشار” کلیک کنید. اکنون برگه شما، به همین سادگی ساخته شده و از قسمت “همه ی برگه ها” در دسترس است.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *