بهترین قالب های رایگان وردپرس (قسمت دوم)

بهترین قالب های رایگان وردپرس (قسمت دوم) - قالب Activello

در قسمت اول از سری مقالات بهترین قالب های رایگان وردپرس به قالب های بسیار زیبا و کاربردی Shapely و Illdy اشاره کردیم. در این قسمت نیز قصد داریم ۲ قالب کاربردی و رایگان وردپرس را به شما معرفی کنیم. با پابلیشری همراه باشید.

قالب NewsMag Lite

قالب NewsMag Lite

قالب NewsMag Lite یک قالب جذاب، خلاقانه و با کاربردی بسیار راحت بوده که مناسب برای وب سایت های خبری و مجله ای شماست. این قالب همچون اکثر قالب های قوی و کاربردی وردپرس، به وب مستر این امکان را می دهد که با کمترین دانش فنی و برنامه نویسی، بتواند وب سایت خود را طراحی و آماده به کار نماید. شما با استفاده از این قالب رایگان می توانید به سادگی و در عرض چند ساعت، یک وب سایت خبری در حد و اندازه های بزرگترین خبرگزاری های ایران و جهان داشته باشید. با استفاده از قالب NewsMag Lite می توانید اخبار خود را دسته بندی کنید، محبوب ترین اخبار را جدا کرده و ترندهای هفته را به مخاطبان خود نشان دهید. قالب نیوزمگ لایت همچون رقبای خود، واکنش گراست.

شما می توانید برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این لینک و برای مشاهده دموی آن، به این لینک مراجعه کنید.

قالب Activello

بهترین قالب های رایگان وردپرس (قسمت دوم) - قالب Activello

اگر بخواهیم قالب Activello را در یک کلمه بیان کنیم به جرات این کلمه چیزی جز “زیبا” نیست. این قالب با طراحی ساده و زیبای خود، به خوبی می تواند به عنوان وبلاگ شرکتی شما مورد استفاده قرار گیرد. قدرت انعطاف پذیری بالای این قالب برای شما این امکان را فراهم می کند تا از آن به عنوان وب سایت شرکتی (تجاری) خود نیز بهره برده و خدمات خود را برای مخاطبین خود معرفی کنید. با استفاده از قدرت مانور و شخصی سازی بسیار بالایی که این قالب در اختیار شما قرار می دهد، به خوبی می توانید یک وب سایت زیبا، مدرن و البته واکنش گرا داشته باشید.

شما می توانید برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این لینک و برای مشاهده دموی آن، به این لینک مراجعه کنید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *