بهترین قالب های رایگان وردپرس (قسمت سوم)

بهترین قالب های رایگان وردپرس (قسمت سوم) - قالب Allegiant

در دو قسمت قبلی از سری مقالات بهترین قالب های رایگان وردپرس ، ۴ قالب زیبا و کاربردی وردپرس که مناسب برای سایت های شرکتی، فروشگاهی و خبری شما هستند را نام بردیم. قالب هایی که تا به اینجا معرفی کردیم قالب های Shapely، Illdy، NewsMag Lite و Activello بودند.

اکنون در این قسمت نیز قصد داریم ۲ قالب کاربردی دیگر را برای شما شرح دهیم. با پابلیشری همراه باشید.

قالب Sparkling

قالب Sparkling
بهترین قالب های رایگان وردپرس – قالب Sparkling

تنها نشان دادن محصولات یا خدمات شما در یک وب سایت، تضمینی بر فروش شما نیست. شما نیازمند یک قالبی هستید که در عین زیبایی، طراحی ساده و کاربرپسندی نیز داشته باشد. قالب Sparkling از آن دست قالب هایی است که به خوبی می تواند نیاز شما به یک وب سایت شرکتی و یا فروشگاهی را برطرف نماید. این قالب از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و کاملا واکنش گراست. همچنین قالب Sparkling کاملا با افزونه های کاربردی وردپرس نظیر فرم تماس ۷، سئو Yoast، و افزونه کش W3 Total Cache سازگار است.

شما می توانید برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این لینک و برای مشاهده دموی آن، به این لینک مراجعه کنید.

قالب Allegiant

بهترین قالب های رایگان وردپرس (قسمت سوم) - قالب Allegiant
بهترین قالب های رایگان وردپرس – قالب Allegiant

قالب Allegiant یک قالب کاملا حرفه ای، قابل اطمینان، بسیار خلاقانه و با ترکیب رنگ بسیار زیبا و همچنین واکنش گراست. این قالب با طراحی ساده و کاربر پسند خود می تواند ویترین بسیار مناسبی برای معرفی خدمات شما باشد. این قالب که تمرکز خود را روی وب سایت های شرکتی گذاشته است، بسیار انعطاف پذیر بوده و همانند اکثر قالب های معروف وردپرس، با داشبورد حرفه ای که در اختیار وب مستر قرار می دهد، برای او امکانِ هر نوع شخصی سازی را فراهم می کند. این قالب همچنین کاملا با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس سازگار بوده و از آن پشتیبانی می کند. قالب Allegiant با طراحی زیبا و واکنش گرای خود، خیال شما را از بابت یک وب سایت همه چیز تمام، راحت می کند!

شما می توانید برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این لینک و برای مشاهده دموی آن، به این لینک مراجعه کنید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *