بهترین قالب های رایگان وردپرس (قسمت پنجم)

بهترین قالب های رایگان وردپرس (قسمت پنجم)

در قسمت های قبلی از سری مقالات بهترین قالب های رایگان وردپرس ، به چندین و چند قالب زیبا و کاربردی وردپرس اشاره کردیم. قالب هایی که تا اینجا معرفی کرده ایم عبارتند از: قالب های Shapely، Illdy، NewsMag Lite، Activello، Sparkling، Allegiant، Affluent و Brilliance.

در این مقاله نیز قصد داریم دو نمونه دیگر از بهترین قالب های رایگان وردپرس را برای شما شرح دهیم. با پابلیشری همراه باشید.

قالب Travelify

قالب Travelify

قالب Travelify یک قالب رایگان است که پشتیبانی و عملکردی خارق العاده را ارائه می دهد. این قالب روان و واکنش گرای وردپرس، به خوبی می تواند برای وب سایت های شرکت و علی الخصوص گردشگری، مورد استفاده قرار گیرد. این کامپیوتر با طراحی ساده و زیبای خود، به خوبی در تمامی پلتفرم ها به نمایش در می آید. قالب Travelify با استانداردهای HTML5 و CSS3 سازگار بوده و با استفاده از امکانات بسیار خوبی که در پنل خود به وب مستران ارائه می دهد، از قابلیت شخصی سازی بسیار بالایی نیز برخودار است. همچنین این قالب کاملا با افزونه های محبوب و کاربردی وردپرس نظیر افزونه فروشگاه ساز ووکامرس و افزونه فرم تماس ۷، سازگار است.

شما می توانید برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این لینک و برای مشاهده دموی آن، به این لینک مراجعه کنید.

قالب Dazzling

قالب Dazzling

قالب Dazzling، یک قالب رایگان، ساده و شیک وردپرسی است. این قالب با استفاده از اسلایدر تمام صفحه خود، می تواند تاثیر بسزایی روی مخاطبین هدف شما داشته باشید. این قالب با طراحی چشم نواز خود، به شما تضمین می دهد که در تمامی پلتفرم ها به خوبی کار می کند و بنابراین این قالب کاملا واکنش گراست. همچنین این قالب با طراحی فلت خود، از عملکرد مناسبی نیز برخوردار بوده و قابلیت شخصی سازی بسیار بالایی را از خود ارائه می دهد. با تمامی ویژگی هایی که از این قالب نام برده شد، قالب Dazzling به خوبی می تواند نیاز شما به یک وب سایت خبری یا وبلاگ شرکتی بسیار زیبا را مرتفع نماید.

شما می توانید برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این لینک و برای مشاهده دموی آن، به این لینک مراجعه کنید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *