بهترین قالب های رایگان وردپرس (قسمت ششم)

یکی از سری مقالات ادامه دار مجموعه ۰ تا ۱۰۰ پابلیشری، معرفی بهترین قالب های رایگان وردپرس است که تا به اینجا شاهد پنج قسمت از آن بوده اید. در قسمت های قبلی قالب های Shapely، Illdy، NewsMag Lite، Activello، Sparkling، Allegiant، Affluent، Brilliance، Travelify و Dazzling را معرفی کردیم.

اکنون در قسمت ششم از معرفی بهترین قالب های رایگان وردپرس، قصد داریم به بررسی دو قالب زیبا و کاربردی دیگر بپردازیم. بنابراین در ادامه پابلیشری را همراهی کنید.

قالب Zerif Lite

قالب Zerif Lite

یکی دیگر از قالب های مفید و بسیار کاربردی وردپرس، قالب Zerif Lite است. قالب Zerif Lite یک قالب واکنش گرا و با قابلیت شخصی سازی بالاست که می تواند یکی از بهترین گزینه های برای وب سایت شرکتی شما و معرفی خدمات و سرویس های تان باشد. این قالب مدرن و زیبا تمامی امکاناتی که یک وب سایت تجاری نیاز دارد را در اختیارتان قرار داده و قطعا با استفاده از این قالب می توانید کسب و کار خود را به عنوان یک پیشرو در صنعت خود معرفی کنید. همچنین این قالب همانند بسیاری از قالب های دیگر وردپرس، یک نسخه پولی با عنوان Zerif PRO داشته که امکانات به مراتب بیشتری را در اختیار وب مستر قرار می دهد.

شما می توانید برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این لینک و برای مشاهده دموی آن، به این لینک مراجعه کنید.

قالب Sequential

قالب Sequential

قالب Sequential یک قالب مینیمال و مدرن است که به خوبی می تواند پاسخ گوی نیازهای تجاری شما باشد. این قالب که حداکثر قدرت خود را در وب سایت های شرکتی به نمایش می گذارد، با داشتن بخش های مختلف و با قابلیت شخصی سازی بالا، می تواند ویترین بسیار زیبایی برای معرفی خدمات و سرویس های تجاری شما باشد. قالب Sequential با چندین تمپلیت آماده برای صفحات مختلف ارائه می شود که از جمله آن ها می توان به تمپلیت اختصاصی برای صفحه اول، تمپلیت صفحات وبلاگی شبکه ای و تمپلیت تمام صفحه می شود. این قالب با داشتن انواع نمایش منو و همچنین پشتیبانی از یک منو در هدر و یک منو در فوتر، قابلیت شخصی سازی بالا و واکنش گرا بودن، می تواند گزینه مناسبی برای وب سایت شرکت شما باشد.

شما می توانید برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این لینک و برای مشاهده دموی آن، به این لینک مراجعه کنید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *