چهار دلیلی که کمپین محتوای شما عملکرد خوبی ندارد

در سال‌های اخیر، محتوا، کمپین‌های بازاریابی موفق زیادی را برای سازمان کوچک و بزرگ راه اندازی کرده و به برندها کمک کرده تا به اهداف خود از قبیل آگاهی از برند تا تراکنش‌ها برسند. اما راه اندازی اولین کمپین در پلت فرم کشف محتوا، مستلزم یادگیری درباره راه اندازی موفق آن است.

در این مقاله برخی از موانعی که بازاریابان ممکن است حین ساخت کمپین در کانگورو با آن مواجه می‌شوند همراه با راهنمایی برای چگونگی رفع این موانع توضیح خواهیم داد.

۱- اگر کمپین شما کلیک خوبی دریافت نمی‌کند

کمپین
کانگورو بر اساس مدل CPC عمل می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که شرکای بازاریابی ما فقط هنگامی منجر به پرداخت می‌‍‌شوند که کاربر تصمیم می‌گیرد آن محتوای تولید شده را انتخاب کند. برای اطمینان از اینکه کمپین شما رقابتی است و در سراسر شبکه اینترنت دیده خواهد شد، مهم است که از پیشنهادات CPC استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که محتوای شما برای تمامی مخاطبان امن است. با هدف قرار دادن طیف وسیعی از پلت فرم‌ها و موقعیت‌های جغرافیایی، الگوریتم کانگورو می‌تواند مکان‌های مرتبط‌تر برای تبلیغ کمپین شما را سریع‌تر شناسایی کند.
Headlin‌eهای مرتبط و thumbnailهای مناسب نیز برای دریافت کلیک‌ها بسیار حیاتی هستند.
پس از تشخیص یک ترکیبی که عملکرد مناسبی داشته باشد، با انجام آزمایش‌های مداوم برای ایجاد ایده‌های جدید، ممکن است کمپین شما حتی بهتر عمل کند. با استفاده از پلت فرم کانگورو شما می‎‌توانید بهترین ایده‌ها برای ساختن کمپین خود را دریافت کنید تا عملکرد کمپین خود را بهبود بخشید.

۲- اگر کابران در کمپین شما مشارکت نمی‌کنند

تشویق کابران برای کلیک بر روی آیتم تبلیغاتی شما تنها بخشی از تلاش‌های شما را شامل می‌شود، زیرا نرخ بازگشت سرمایه تا زمانی که یک کاربر با محتوای شما ارتباط برقرار نکند و اقدامی انجام ندهد، ظاهر نخواهد شد. اگر صفحات فرود شما باونس ریت بالایی داشته باشد، به این فکر کنید که آیا کمپین تبلیغاتی شما پس از کلیک یک کاربر عملکرد خوبی دارد یا خیر. سپس در صورت تشخیص هر گونه اختلاف، سعی کنید آن را رفع نمایید.
همچنین مهم است اطمینان حاصل کنید که کمپین شما از فرمت مناسبی برای انتقال پیام شما به مخاطب استفاده می‌کند. تحقیقات نشان داده است که متن بر ذهنیت تصمیم گیری عقلانی مخاطبان تاثیر بیشتری دارد در صورتی که تصاویر بر احساسات بیننده تاثیر دارند.
نتایج این تحقیق می‌تواند به عناصر کمپین شما نیز کمک کند، از جمله طراحی صفحه، سهولت در هدایت، پاسخگویی به انواع دستگاه‌های مختلف و غیره.

۳- اگر کاربران شما پس از ورود به وبسایت شما به مشتری تبدیل نمی‌شوند

کمپین
کشف محتوا با یک کمپین مستقیم سنتی و تبلیغاتی تفاوت دارد. صفحه اصلی شما باید توجه کاربران را به خود جلب کند و نوعی ارزش آموزشی و سرگرمی را که به طور مستقیم برای آن‌ها مفید است، فراهم کند. فقط پس از اینکه این اتصال برقرار شد، می‌توانید به طور موثر برای کاربر یک درخواست برای اقدام یا به اصطلاح call-to-action ارائه دهید، چه از طریق اشتراک ایمیل، یک آزمایش مجانی و یا یک خرید جدید.
نرخ تبدیل بیشتر تحت تاثیر تجربه کاربر در شرکت در درخواست برای اقدام است. چنین درخواست‌هایی باید در جایی باشند که به وضوح دیده شوند، به راحتی قابل استفاده باشند و توسط یک محتوای قابل فهم ارائه شوند.

۴- اگر هزینه هر عملیات Cost-Per-Action شما همچنان بالا است

کمپین
هنگامی که کمپین خود را با موفقیت راه اندازی کردید، بهتر است کمتر نگران نرخ کلیک‌های (CTR) خود باشید و بیشتر به کیفیت کلیک‌های خود بر اساس معیارهای عملکرد کلیدی (مانند نرخ تبدیل، زمان ماندن هر کاربر در وبسایت، معیار متوسط بازدید صفحات)، توجه کنید. هزینه‌های مربوط به فعالیت‌ها (CPA) به طور قابل توجهی به عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، پلت فرم(مانند دسکتاپ و تلفن همراه) و ناشر بستگی دارد. پس از تجزیه و تحلیل داده‌های به دست آمده از اجرای کمپین‌هایتان و تشخیص این که کمپین شما در چه جاهایی عملکرد بهتری داشته، شما می‌توانید کمپین‌های جدیدی طراحی کنید که صرفا بر روی آن دسته از مخاطبان ارزشمند شما تمرکز داشته باشد.
برای دستیابی به عملکرد بهینه کمپینتان، شما می‌توانید از مشاوره تیم کانگورو برای طراحی یک کمپین با CTR بالا و عملکرد مطلوب، استفاده نمایید.

منبع: داده فیلی

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *