بهترین هاستینگ های ایران کدامند؟ ۱۰ عدد از بهترین هاست های ایرانی

بهترین هاستینگ های ایران کدامند؟ 10 عدد از بهترین هاست های ایرانی

در مقاله قبلی از مجموعه مقالات ۰ تا ۱۰۰ ، شما با ثبت دامنه ir ، رسما برند خود را در دهکده جهانی به ثبت رساندید؛ نامی که با آن قرار است محصولات، سرویس ها و یا مطالب خود را به گوش افراد ساکن در این دهکده برسانید.

حال که اولین قدم، یعنی ثبت دامنه و نام را پشت سر گذاشته اید، وقت آن رسیده تا یک مغازه کوچک نیز برای خود فراهم کنید و شرکت های میزبانی وب و یا هاستینگ نیز، دقیقا همان جایی است که شما می توانید یک مغازه خوب اجاره کرده و نام ثبت شده ی خود را بر سر درِ آن بچسبانید!

(توضیحات تکمیلی: در مجموعه مقالات ۰ تا ۱۰۰ سعی خواهد شد تا طیف وسیعی از افراد با این مطالب و آموزش ها به بهترین نحو ممکن ارتباط برقرار کرده و از آن بهره ببرند. بنابراین برای افراد تازه کار و مستعدی که قصد ورود به این دنیای مجازی را دارند، شاید تمثیل هایی از دنیای واقعی بتواند به آن ها در درک هر چه بیشترِ این مفاهیم کمک نماید).

حال که کمی با هاستینگ ها و عملکرد و ضرورت آن ها در فضای مجازی آشنا شدید، قصد داریم بهترین هاستینگ های ایران را به شما معرفی کنیم. تمامی این آمار از وب سایت معتبر webhosting.info که آمار و ارقام مربوط به تمامی هاستینگ های معتبر دنیا را منتشر می کند به دست آمده و پابلیشری، هیچ کدام از آن ها را نه تایید و نه رد می کند، صرفا قصد ما در این مقاله، کمک به شما عزیزان گرامی برای انتخاب بهترین هاست های ایرانی است. با پابلیشری همراه باشید.

بهترین هاستینگ های ایران

همان طور که پیش تر بیان شد، هر ساله webhosting.info داده هایی ارزشمند از بهترین هاستینگ های تمامی کشورهای دنیا را معرفی می کند. عبارت ” بهترین هاست های ایرانی ” تنها به پارامتر کمی اشاره داشته و نه پارامتر کیفی! یعنی وب سایت webhosting.info به تعداد دامنه هایی که بر روی سرورهای هر کدام از این هاست ها میزبانی می شوند، اشاره دارد و نه پارامترهای کیفی نظیر کیفیت خدمات، آپ تایم بالای سرورها، پشتیبانی و … .

اما نکته قابل توجه این است که تعداد دامنه هایی که بر روی هر کدام از این هاستینگ ها میزبانی می شود، خود می تواند مقایسه ای نسبی در کیفیت ارائه خدمات هر کدام از این شرکت ها باشند.

در ادامه شاهد بهترین هاستینگ های ایران هستیم:

در ادامه شاهد بهترین هاستینگ های ایران هستیم:

  1. Mihan Web Host (میهن وب هاست): میزبانی از ۱۱۸۱۰ دامنه – آدرس: http://mihanwebhost.com
  2. Hostiran Network (هاست ایران): میزبانی از ۷۶۲۵ دامنه – آدرس: http://hostiran.net
  3. Serverpars Webhosting (میزبانی وب سرورپارس): میزبانی از ۶۶۷۵ دامنه – آدرس: https://pars.host
  4. Pars Data (پارس دیتا): میزبانی از ۵۳۸۳ دامنه – آدرس: http://www.parsdata.com
  5. .Roshangar Rayaneh Tehran Co. Ltd (ایران هاست): میزبانی از ۴۹۱۸ دامنه – آدرس: http://www.iranhost.com
  6. Tebyan-e-Noor Cultural-Artistic Institute (مرکز خدمات داده اینترنتی تبیان): میزبانی از ۳۶۴۸ دامنه – آدرس: http://tebyanidc.com/fa
  7. Green Web Samaneh Novin Network (گرین وب): میزبانی از ۳۱۶۶ دامنه – آدرس: http://www.greenweb.ir
  8. Arya Nic (آریا نیک): میزبانی از ۲۶۰۸ دامنه – آدرس: http://www.aryanic.com
  9. Negah Roshan Pars – Parsdev Iran Network (نگاه روشن پارس): میزبانی از ۲۳۷۴ دامنه – آدرس: https://parsdev.ir
  10. Persiantools (پرشین تولز): میزبانی از ۲۲۳۵ دامنه – آدرس: https://www.persiantools.com

امیدواریم که این مقاله بتواند در انتخاب بهترین هاست متناسب با کسب و کارتان به شما کمک نماید. همچنان منتظر مجموعه مقالات ۰ تا ۱۰۰ پابلیشری باشید.

start campaign

از طریق وب‌سایت خود کسب‌درآمد کنید...

با کد تبلیغات ای‌نتورک،‌ از همین امروز کسب درآمد کنید

بیشتر بدانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *